panorama ze střechy

 

Stránky slouží jako informační a komunikační portál členům SVJ Světova 523/1, Praha 8, a obyvatelům v téže budově. Členové, obyvatelé a nájemníci jsou tímto zváni vytvořit si účet. Registrovaní uživatelé mají přístup k interním sdělením, dokumentům, návodům fóru, jakožto také možnost odebírat novinky e-mailem.

Pro odběr novinek a přístup k obsahu stránek je nutná registrace s platným e-mailovým účtem. Každá registrace se ověřuje a tím se zabraňuje přístupu široké veřejnosti ke specifickému obsahu – je to ochrana všech uživatelů.

Registrace nájemníka nezplnomocňuje k zastupování vlastníka bytové jednotky. Pomáhá však angažovat se v praktickém a funkčním chodu domu. Snahou je, aby uživatelé dostávali jenom pro ně relevantní informace. Proto jsou uživatelé a články řazeni do několika skupin, třeba vlastník jednotky, obyvatel, komerční subjekt.

Hromadné oznámení novinek a zpráv se děje jejich vyvěšením na nástěnce ve schodištích domu a jejich rozesíláním registrovaným uživatelům. Rozesílaní informací jiným způsobem (třeba osobním e-mailem nebo formou SMS) se děje jenom v předepsaných a výjimečných případech.